Sinop Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi

Sinop İl Sağlık Müdürlüğü
Sinop Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim Mesajı

Güncelleme Tarihi: 04/10/2018

bashekim.png

Çok değerli halkımız ve sitemiz ziyaretçileri;

Boyabat Devlet hastanesi olarak sağlık bakanlığımızın destekleriyle, tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız..Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için bütün gücümüzle çalışıyor ve gayret sarf ediyoruz.

Hastanemiz, poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Hastalarımızın, en iyi sağlık hizmetini aldığı çalışanlarımızın da, şevk ve istekle çalıştığı bir hastane olarak hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti ve azmi içindeyiz. Hizmet aldığınız bölümlerimizde sizlerin daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ve önümüzdeki günlerde de bir takım yenileme ve düzenleme çalışmalarını yapmaya devam edeceğiz.

Sizlerin memnuniyetinin artması, bu çalışmalarımızda bizler için en büyük güç kaynağı olacaktır.

Kalite politikamız;

Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, Boyabat 75.yıl Devlet hastanesinde çalışmaktan mutluluk duyan, güler yüzlü, yetenekli, konusunda bilgili ve deneyimli ekibimizle etkin sağlık hizmeti üretmek; çalışanlarımızı eğitimlerle desteklemek ve geliştirmek.

Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, personel bilincini arttırarak hasta memnuniyetini sağlamak.

Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, yasalar ve yönetmeliklere bağlı, çevreye duyarlı sağlık hizmeti üretmek. Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, iş birliği içerisinde, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak temel kalite politikamızdır.

Vizyonumuz;

Bölgemizde, sağlık hizmetini mükemmeliyete taşıyacak çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ile örnek gösterilen toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz;

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, zamanında, kaliteli ve güvenli tedavi edici uygulamaları ve sağlık hizmetlerimizi, hiçbir ayırım gözetmeksizin nitelikli personel kadromuz ile güler yüzle sunmaktır.

Hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda olduğumu belirtir, değerli Boyabat halkına sevgi/saygılarımı sunarım.


Uzm. Dr. U. Bekir İNEBEYLİ
Başhekim