T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sinop İl Sağlık Müdürlüğü Sinop Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sinop İl Sağlık Müdürlüğü Sinop Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastanemiz

Güncelleme Tarihi: 31/08/2018

Kalite politikamız;

Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, Boyabat 75.yıl Devlet hastanesinde çalışmaktan mutluluk duyan, güler yüzlü, yetenekli, konusunda bilgili ve deneyimli ekibimizle etkin sağlık hizmeti üretmek; çalışanlarımızı eğitimlerle desteklemek ve geliştirmek.

Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, personel bilincini arttırarak hasta memnuniyetini sağlamak.

Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, yasalar ve yönetmeliklere bağlı, çevreye duyarlı sağlık hizmeti üretmek. Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, iş birliği içerisinde, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak temel kalite politikamızdır.

Vizyonumuz;

Bölgemizde, sağlık hizmetini mükemmeliyete taşıyacak çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ile örnek gösterilen toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz;

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, zamanında, kaliteli ve güvenli tedavi edici uygulamaları ve sağlık hizmetlerimizi, hiçbir ayırım gözetmeksizin nitelikli personel kadromuz ile güler yüzle sunmaktır.

Hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda olduğumu belirtir, değerli Boyabat halkına sevgi/saygılarımı sunarım.